Rewelacyjny Park Bajka blisko Warszawy

Uwielbiamy spędzać czas z naszymi dziećmi na świeżym powietrzu. Oprócz tego ciekawi nas odkrywanie nowych miejsc do zabawy. Fantastyczne opinie o placu zabaw w Błoniu słyszałam już od wielu osób. Z całą pewnością ja także mogę z czystym sumieniem polecać go dalej. Jest to miejsce dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Niemal wszyscy odnajdą tu coś dla siebie i nie sposób dokładnie opisać ilości atrakcji jakie na nas czekają.

Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem wielkości i położenia placu zabaw w pięknym parku. Wszystko jest tu dokładnie zaplanowane i przede wszystkim podzielone na strefy wiekowe i tematyczne. Są tu tradycyjne place zabaw dla najmłodszych, ogromny park linowy, wioska indiańska pełna domków z wikliny z elementami żywej architektury, skatepark, zakątek muzyczny i wreszcie wiele krzywych zwierciadeł.

Naszym dzieciom najbardziej spodobał się oczywiście wielki wodny plac zabaw z fontannami. Godna uwagi jest plenerowa siłownia dla nieco starszych osób i miejsce w którym można pograć w wielkie szachy i bule. Znajdziemy tu także ogromne leżaki dla relaksu i mnóstwo ścieżko-torów dla aktywnego spacerowania.

Wszystko jest na wysokim poziomie od zaplanowania do wykonania. Absolutnie wspaniałe miejsce dla całej rodziny i całkiem niedaleko stolicy. Bardzo fajna opcja spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

6 Replies to “Rewelacyjny Park Bajka blisko Warszawy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial